Okazion! BMW 320 D 2.0 automatik

Shitet nga: bmw 31 Tet 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Kavajë
BMW 320D Viti 2001, 2.0Diezel Kamjo.automatike Me Dogane te paguar ne gjendje shume te mire me klima dixhitale,komanda ne timon dhe shume opsione te tjera. km origjinale

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim