MINI ZETOR 18 CV LAMBORDINI PASQUALI 4×4

Shitet nga: agron 03 Mar 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 000 LEK

Komuna: Kavajë
Makina : Traktorë
Mjeti eshte i ardhur nga italia i paperdorur ne shqiperi eshte ne gjendje te mire pune me rimorgio dhe paisje te tjera si kultivator dhe plug .. zetori jepet me 1 vit garanci nga servisi motorri ndizet edhe me bateri . Ju garantojm pjese kembimi per motorrin dhe kambion edhe pas garancise te reja dhe te perdorura . çmimi 2.500.000 lek i diskutushem adresa "Gose Kavaj"
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim