MOTORRA LOMBARDINI RUGGERINI ACME 10 12 14 CV

Shitet nga: agron 03 Mar 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
Makina : Moto-kultivatorë
Ofrojm motorra dhe kultivatore korrese bari te ndryshem te gjitha tipet si Lombardini Ruggerini Acme Bçs goldoni sep pasbo Mi.Gi.bi ..e shum tipe te tjer me cmime te leverdisshme si dhe pjese kembimi te reja dhe te perdorura origjinale italjane ju ofrojm dhe servisin e kualifikuar per cdo lloj serbimi qe ju duhet ju sherbejm ju per me teper se 15 vjet na kontaktoni ne nr e tele ne whats app dhe viber per cdo lloj mjeti qe ju duhet dhe pjese kembimi .. mjetet shiten me garanci nga servisi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim