Pluqe faza e nardi

Shitet nga: haki 24 Gsh 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
Makina : Makina lidhëse
shiten pluqe faza e nardi tipa te ndryshme
tbc 7 3 vesh dhe 2 vesh
tbc 6 3 vesh dhe 2 vesh
tbc 5 3 vesh dhe 2 vesh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim