Mledhse bari me trasmision dhe zvarrites

Shitet nga: haki 13 Tet 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
Makina : Makina lidhëse
shiten mledhse bari te reje me trasmision dhe zvarrites diminsiona te ndryshme tip faza italiane
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim