Gallignani 6190

Shitet nga: haki 24 Gsh 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
Makina : Makina lidhëse
shitet gallignani 6190 me spango dhe hapja mbyllje me piston cmimi i arsyshem ju lutem cmimi jepet vetem tek firma
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim