Autokombajn claas dominator 76

Shitet nga: Ajden kola 03 Sht 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

24 000 000 LEK

Komuna: Kavajë
Makina : Makina korrëse
Shes autokombanj class dominator 76 e riparuar teresisht ne gjendje shum te mir dhe me heder misr me 4 rrjeshta
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim