Albania | English |

shitet vinc fassi f 110 A24 2003

Shitet nga: auto si 16 Mar 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Kavajë
shitet vinc fassi 110 A24 me 4 dalje idhaulike ne gjendje shum te mire pam max 5150 kg .ne ofrojme cilesi dhe garanci ..00355682004563..00355684013373. ne Viber 00355695368886 facebook Auto S-I ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim