Vinc PALFINGR CRANC radi kontrol per cdon make

Shitet nga: auto si 22 Mar 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
Makina : Pjesët rezerve
shitet telekomande per cdo marke vinci antene dhe bateri skareko ..telekomande + - karikusi skareko mbateri pulti ..0682004563---0684013373. neViber 00355695368886.ne montojme telekomande ne cdo marke vinci me experjence shum vecare japim zgjidhje ne kerkesat tuaj.ne facebook Auto S-I .gimail auto si.al..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim