Vincngrites me kavo 4 ton

Shitet nga: Gezim 08 Tet 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
Makina : Pirrungritës
shes nje vinc ngrites per kantjere ...gjatesia 25 m ,hapja e krahut 28m.....ngren 4 ton ne mesin e krahut si dhe 1.5 ton ne fundin e tij....shum praktik dhe shum ekonomik nga energjia elektrike gjithashtu shume i shpejt dhe i manovrueshem per kantjere .....cmimi shum i arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim