Mercedes benz 280 -furgon -86

Shitet nga: Benz 21 Tet 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Kavajë
Shitet mercedes benz me sherbime te sàpo kryera
Motorr te ri sprinter ne gjendje shum te mire motorike dhe gjenerike
Makina disponon tgjitha letrat dhe dokumentat e rregullta
Per me teper info kontakto 0695746158
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim