Vinc fassi F 160 A24 me 4 dalje idhraulike

Shitet nga: auto si Sot 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
Makina : Makina ndërtimi
shitet vinc fassi F160 A24 me 4 dalje idhraulike dhe 1 mukanike ne gjendje shum te mire pesha max 7005 kg dhe ne 14 metra gjtesi max 12000 kg me cdo lloj prove servisi jon ofron cilesi dhe garanci .jemi ne sherbimin tuaj per cdo lloj kerkese .00355682004563. .00355684013373. ne Viber 00355695368886 . facebook Auto S-I Trucks cranes .gmail auto si.al..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim