U SHIT Vinc miller 106 rs 2 dalije idraulike

Shitet nga: stelios 07 Krr 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Kavajë
Makina : Makina ndërtimi
shitet vinc mailler me 2 dalioe idhaulike pat max 4000kg dhe 10 metra 1000kg ne gjendje shum te mire .0682004563..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim