Vinc PALFINGER CRANC servis idhaulike cilesi

Shitet nga: auto si 23 Shk 07:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Kavajë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
vinca te tonazhit te ndryshme .jemi ne sherbimin tuaj .servisi jon ofron cilesi dhe garanci per te gjithe vincat .0684013373--0682004563. ne Viber 00355695368886 facebook Auto S-I .me cmimet me te mire ne treg .gimail auto si.al ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim