USHIT Mercedes 1117 viti 96 AC turbo intekuler

Shitet nga: auto si 04 Jan 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 800 EUR

Komuna: Kavajë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet mercedes 1117 me 6 marsha viti 96 turbo intekuler me vinc me tre dalje idhraulike me sistem bdhokashi . me dogane te paguar . ne gjendje shum shum te mire gati për cdo prove.jemi ne sherbimin tuaj per cdo lloj kerkese .00355682004563...00355684013373.ne facebook Auto S-I .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim