U SHIT Vinc palfinker pk 24500 performance

Shitet nga: stelios + ilia 15 Tet 07:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet PALFINKER PK 245OO d me 4 dalje ne gjendje shum te mire pat max 8500kg 15 metra 1200 kg !!!!!!jemi ne sherbimin tuaj per te plotesuar kerkesat ...servisi jon ofron cilesi dhe garanci .0682004563---0684013373.ne facbook Auto S-I .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim