Seadoo 720 Super

Shitet nga: Auto Veneto 16 Tet 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 050 EUR

Komuna: Kavajë
Makina : Skutera uji
Seadoo Monton motorr rotax 720. Super e mirembajtur dhe ne gjendje shume te mire!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim