Samsung GALAXY Young GT-S5360

Shitet nga: sadik xhaferi 25 Tet 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Has
Android Verison Kitak 2.3.6
Ne gjendje shume te mire ka 1 muaj qe e kom ble ne Tirane
600 Mb
Mban karikim 3-4 dite dhe
Kamera shume profesionale
Ngjyra e bardhe
Vjen me gjithe fishe origjinale
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim