Iphone 4 S

Shitet nga: Nelson 14 Tet 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

27 000 LEK

Komuna: Has
Shes Iphone 4 S 16 Gb punon me gjitha nr i zhbllokuar fabrikisht, ios 8.0.2 telefoni eshte shum i paster i perdorur vetem nga nje person.. I mbajtur gjithmon me qese mbrojtese...shoqerohet me kufje dhe karikues cmimi 27 000 leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim