Opel Astra

Shitet nga: Agustin 25 Nën 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Has
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Makina eshte ne gjendje shume te mire e gatshme per cdo lloj prove me disqe alumini full music gominat dhe amortizatoret e rinj shitet per arsye se nuk ka kush ta perdori eshte sport
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim