Opel Vectra V6 -94

Shitet nga: Shaban Thaqi Gjakov 27 Maj 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Has
Opel Vectra 2.5 motorin v6 benzin ngjyr jeshile me klim dritaret elektronike eshte regjistruar 25 -03-2014 me tabela te shqiperis numri i tabelave AA-827-IA e sapoardhur prej zvicres rexhistrimi i paar dhe doganimi ne shqiperi qyteti Kukes 4 dyersh me Air Bag ka kontrrollimin teknik te kryer dhe servis ne Zvicer + ne Shqiperi ka vajin e motorit te nderrum deri ne 30.000 km Qmimi 1500 Euro ose Sipas marrveshjes Numri 044449508 ose +355697351325
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim