Afa romeo 1998

Shitet nga: arben 17 Sht 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Has
makina esht ne gjendje shum te mir me kondicioner gjama elektrik 1.9 Dizel shum ekonomike 6 L /100 KL SHITET PER ARSYE EMIGRACIONI, SIC duket dhe ne foto makina ka gjendje shum te mir
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim