Kamion Mercedes

Shitet nga: arbeni 18 Pri 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 900 EUR   6 500 EUR

Komuna: Has
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kamioni 5 kubik 12 17 prej kosove pej
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim