Apartament prej 60 m2 ne Gramsh

Shitet nga: f 09 Dhj 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Gramsh
Hyrja eshte 1+1 ka nje banje dhe nje ballkon kati i 2.
Guzhine te kompletuar.
Banesa ndodhet tek lagjia 18 gushti.Per cdo informacion te zgjeruar ju lutem kontaktoni tek nr i tel.0688134523.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim