Shitet ose Jepet me Qera Objekt Biznesi Cekrez

Shitet nga: Hasan Latifi 23 Jan 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gramsh
Hapësirat : Të tjera
Shitet ose Jepet me Qera Objekt Biznesi Cekrez, Gramsh 2.5 Dynym.
Ambjent i pershtatshem per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Me energji elektrike dhe dokumenta te rregullta.
Objekti permban:

1. Objekt dy katesh per perdorim zyre
2. Siperfaqe te mjaftueshme per zhvillimin dhe krijimin e cdo lloj biznesi.
3. Hapesire te bollshme ne venien e aktiviteteve te ndryshme si magazina, lokale etj.

Jeni te Mirepritur!
Na kontaktoni ne :
Cel. : 0664096799
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim