Renault Scenic 1.6 automatike

Shitet nga: xhevit 10 Jan 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gramsh
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
Renault scenic 1.6 benzin automatike . Makina esht ne gjendje te mir dhe shitet per arsye mosperdorimi .Klima ,xhama elektrik,radio cd, mbyllje me pult.120.000-129.000km .Cmimi eshte 3 miljon lek i diskutueshem ,per me shum info nr tel 0692575543.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim