Nissan Sunny 1.6 benzin -92

Shitet nga: Bujar 01 Nën 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Gramsh
Shitet Nisan Sunny ,motor 1.6 benzin ,viti 1992 ne gjendje shume te mire , me taksa te paguara dhe targa te reja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim