Mitsubishi L200 2003

Shitet nga: xxxfredi@gmail.com 14 Sht 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 200 EUR

Komuna: Gramsh
Per te interesuarit: Makina nuk eshte perdorur kurre ne terrene jasht rruge (OFFROAD) eshte ne gjendje perfekte. Edhe nga gjendja motorrike eshte super e mire, kjo vertetohet nese jeni te interesuar do ta shikoni nga afer dhe ta provoni vet mjetin.

Te dhenat Fizike

MARKA MITSUBISHI L200
VITI: DHJETOR 2003
KARBURANTI: NAFT
KUBIK 2500 TURBO
CLIMA PO
ABS PO
AIRBAG PO
LIGHTS XENON PO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim