Vile 3kate ne Gjirokastër

Shitet nga: Sokol 30 Gsh 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

240 000 EUR

Komuna: Gjirokastër
Shitet vil 3 kate me bace dhe garazh 300 metra katror e kompletuar me t gjitha kushtet bashkohore ka 2 ballkone 1verand me pamje nga kalaja ose pazari nje vend unik dhe teper shplodhes ne nje pik strategjike ne zon muze shpia ndodhet ne lagjen 11janari gjirokaster 500metra nga ruga e quajtur fusha e vjeter per me shum ata qe jan te interesuar cmimi eshte i diskutueshem mund ta shikojn shpin nga afer ju faleminderit . Nr cel 0692121258 ose 0698783197
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim