Shes një shtëpi në Qytetin e Gjirokastrës në pje..

Shitet nga: Adiok 23 Tet 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   165 000 LEK

Komuna: Gjirokastër
Shes një shtëpi në Qytetin e Gjirokastrës në pjesën karakteristike.

Shtepia është 540 m² ndërtim dhe 2760 m² truall, me tre hyrje te veçanta,ajo mund te perdoret nga nje hyrje nje apartament me siperfaqe 220 m² dhe hyrja kryesore hotel me disa dhoma karakteristike te restauruara dhe mbajtura shume mire dhe ka nje ambjent te gjelberuar per cdo mundesi aktiviteti tjeter per te ndertuar biznes,per te thithur sa me shume turiste......kush eshte i interesuar per blerje te kontaktoje ne nr e meposhtem ose ne adresen e
e- mailit emtivijes@yahoo.com

Property includes 7057 square feet (740 square meters) of building and 29697 square feet (2760 square meters) of land. Has three separate entrances, tëo-story building and also includes a huge salon. Also there are 7 bedrooms, 3 living-rooms, 3 kitchens, 3 bathrooms, 3 hallëays and also includes a ëater tank( reservoir) of 2295 cubic feet (65 cubic meters).
The house has been fully restored and is in mint condition. The view is magnificent and breath-taking. A 2000 year old castle can be viewed from the house and it is less than 328 feet(100meters)away.
Tel.:00355694732765
Cel. : 0694732765
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim