Sobe Druri gize

Shitet nga: sobe druri 07 Dhj 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjirokastër
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Soba eshte pothuajse e re...eshte ndezur vetem disa here..shitet per arsye e mos venies ne pune.
Eshte 100% Gize.
Faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim