VIDHA DHE SKELA NDERTIMI

Shitet nga: Al 11 Dhj 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Gjirokastër
shiten 100-200 vidha dhe skela te perdorura , te gjitha jane ne gjendje te mire pune .
Skelat shiten 5.000 leke copa i diskutushem
Cmimi i vidhave i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim