Vodafone Smart III

Shitet nga: Endri 16 Nën 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Gjirokastër
Telefoni eshte ne gjendje te shkelqyer , eshte njesoj si i ri , eshte mbajtur me kujdes nga ana ime eshte vetem 3 muak i perdorur dhe nuk ka asnje gervishtje ne ekran . E shes per vetem 100 mije lek (te vjetra) mund dhe t diskutojme per cmimin

Ram 512MB
Memorje e brendshme 4GB
Kamera 5Megapixel autofocus with led flash
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim