Tablet,vonino i ri,me garanci 1 vit,mban dhe numer

Shitet nga: marina 30 Maj 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjirokastër
Shes nje tablet me ekran 7 led ngjyre te bardhe eshte perdorur vetem nje muaj,posedoj garancine per nje vit,merr numer pra mund te perdoret si telefon. Cmimi 300€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim