Smart 3

Shitet nga: Endri 23 Tet 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Gjirokastër
Shitet Vodafone Smart III (3) , Celulari eshte blere ne greqi , ka mbrojtese plastike , eshte dy muaj i perdorur dhe nuk ka as nje gervishtje ne ekran , te interesuarit te telefonojne , jo sms
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim