Samsung Galaxy S3

Shitet nga: Nikolas 17 Gsh 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   160 LEK

Komuna: Gjirokastër
Samsung GALAXY S3 ! Ne gjendje shum te mir pune pak I gervishtur. Me kuti dhe cdogje origjinale te tij. Shitet ose nderomrohet. Cel : 0697898373. GJIROKASTER !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim