Samsung Galaxy S Advance

Shitet nga: andi 18 Qer 01:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjirokastër
GENERAL 2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
3G Network HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100

DISPLAY Type Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors
Size 480 x 800 pixels, 4.0 inches


MEMORY Card slot microSD, up to 32 GB
Internal 8 GB storage, 768 MB RAM, 2 GB ROM

CAMERA Primary 5 MP, 2592 x 1944 pixels, autofocus, LED flash
Video Yes, 720p@30fps FULL HD
Secondary Yes, 1.3 MP

FEATURES OS Android OS, v4.1.2 (Jelly Bean)
Chipset NovaThor U8500
CPU Dual-core 1 GHz Cortex-A9


Celulari eshte ne gjendje shume te mire me nje bateri te re me vlere 20 euro ,,,Me shkruani ne adressen time te emailit per rregullat e blerjes dhe per me shume info rreth ketij Smartphone klikoni ketu : http://www.gsmarena.com/samsung_i9070_galaxy_s_advance-4469.php
:::::::******DHURATE FANTASTIKE******:::::::: 2 Mbrojtese te celularit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim