Shes 2 Playstation 3 Me Cip + 2 KOLLTUQE DYSH

Shitet nga: Arnold 02 Krr 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 LEK

Komuna: Gjirokastër
Shes 2playstation 3 Slim me cip ne gjendje te shkelqyer Shiten dhe 2kolltuq dysh shume te rehatshem. PS3 jane me cip kane lojrat me te fundit si GTA V, CallOfDuty Black Ops II, CallOfDuty GHOSTS, BLUR, PES13, PES14 ,FIFA13 ,FIFA14, Assassin's Creed IV, Test Drive Unlimited 2 si dhe shum lojra te tjera, ne cmim jane te perfshira dhe 5 leva me pak fjale ps3 jane te kompletuar gati per pune dhe nuk ju nevojitet asgje.

Për cmimin kontaktoni në nr: 0698874471
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim