LOKALI TE QAFA E PAZARIT

Shitet nga: Fredi 15 Nën 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Gjirokaster
Komuna: Gjirokastër
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali tek Qafa e Pazarit, ne zonen Muzeale te qytetit. Lokali ka dy ballkone ku njera pjese shikon qytetin dhe pjesa tjeter zonen Muzeale.
Lokali eshte i gjelberuar dhe ka nje hapsire te pershtatshme per zhvillimin e biznesit.
Ai eshte shume i frekuentuar nga turistet e huaj per shkak te pozicionit teper te bukur te tij.
Shitet per arsye emigrimi.
Cmimi i diskutueshem.
Cel : 0693953510
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim