Motor BMV GS 1200 R mod.2010

Shitet nga: Toni 02 Dhj 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Gjirokastër
Motoçikleta : Sportiv
Motori eshte ne gjendje te shkelqyer eshte pothuajse i ri,eshte me dogane te paguar dhe me letra te rregulta,por ai ka nje problem ka 2 piruna te thyer dhe disku i pare eshte pak shtremberuar.eshte full EXTRA eshte blere 12,500€ me dogane dhe shitet per 6000€ Dhe shitet per arsye shendetesore,dhe kur do ta shes do te me dhembi shume zemra!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim