Motor pjaggio

Shitet nga: Neri 22 Nën 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 2012
Komuna: Gjirokastër
Motoçikleta : Skuter
Prodhuesi: Piaggio
Modeli: X7
Shes motor paggio. Ne gjendje shum te mir mororike.. 250 kubik viti prodhimit dhjetor 2012. Pranojm dhe nderim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim