Gilera nexus 500hc -09

Shitet nga: Toni 01 Dhj 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Gjirokastër
Motoçikleta : Skuter
Eshte me dogane greke dhe me dokumenda greke eshte ne gjendje shume te mire pothuajse i ri eshte ngyre e bardhe pa lye pa aksindetuar eshte me te gjitha serviset dhe me goma te reja,shitet 3200€ (cmimi i diskutueshem) dhe nderohet me makine me kamio automatike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim