mercedez benc 2500cc me portobagazh. -90

Shitet nga: dori 27 Nën 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 LEK

Komuna: Gjirokastër
Makina eshte ne gjendje shume te mire eshte me goma te reja,me vajra te nderuara si dhe te gjitha sherbimet xhenerike jane kryer te gjitha.Mund ta coni per kontoll ku te doni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim