VW Golf 3 benzin -97

Shitet nga: adi 22 Sht 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Gjirokastër
okazio
lloji:volkwagen golf 31.6 CL
ngjyra : e zez me perla
viti i prodhimit :1997 condicioner 2 airbeg ,xhamat e par elektrik ,makina esht e modifikuar nga pamja estetike si brenda dhe jasht ka fener ksenon angel ayes,stopat me led ,kujdes makina ka dy vjet pa paguar taksat te cilat kushtoj te gjitha 300 mij lek siguracioni i mbaron ne dhjetor te ketij viti flm per kuptimin pres vetem tel serioze per ata qe jan te interesuar 069878/3197 dhe shum pak i dikutueshem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim