VW GOLF 5 1.4 FSI -05

Shitet nga: Stivi 08 Pri 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Gjirokastër
OKAZION!! FULL OPTIONS...SHITET GOLF 5 1.4 BENZIN NGJYRE E ZEZ NE GJENDJE PERFEKTE MOTORIKE DHE XHENERIKE,ME 116542 KM ORIGJINALE,KAMIO MANUALE .10 AIRBAG,,ABS,SRS,KLIMA ,BAXHA,,DISQE ALUMIN, 17 PASQYRAT ME SINJALE, SENSOR SHIU, MAKINA ESHTE SHUME E PASTER DHE E MIREMBAJTUR ME TE GJITHA SHERBIMET.ME DOKUMENTA TE RREGULLTA DHE TARGA TE REJA SHQIPTARE.DERI NE QERSHOR 2015 ,

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim