reno clio

Shitet nga: eri 04 Dhj 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjirokastër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
reno clio 2001 ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike me kondicioner
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim