Renault Scenic dizel -02

Shitet nga: dane 09 Dhj 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Gjirokastër
renault scenic e vitit 2002 me nafte ne gjendje shum te mire ne te gjitha drejtimet dhe me dokumneta te rregullta e te paguara bashkangjitur me siguracion...shitet per cmimin 2500 euro i diskutueshem ose mund dhe te nderrohet me nje makine mercedes te tipit c class qofte dhe prodhim me i ri dhe likujdimi pastaj do behet ne baze te marrveshjes...tel 0692590888
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim