Renault Clio 1.2 benzin -02

Shitet nga: elvis 01 Sht 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Gjirokastër
me dokumenta dhe siguaracion te paguar deri ne korik te 2015
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim