Peugeot 306 cabrio

Shitet nga: Taulant 05 Tet 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Gjirokastër
Shitet Peugeot 306,1600cc,ngjyra blu perle, 2 porta,cabrio me hapje automatike,ac,srs,xhama elektrik,pasqyra elektrike,sedilje bucket meshin,drita omcl,muzik mbi 3000w,mobilaizer,alarm,mbyllje qendrore.Mjeti esht i kthyer me targa shqipetare dhe dokumenta te paguara deri ne fund te nentorit! Mjeti i gatshem per cdo lloj kontrolli nga ana juaj! Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim