Peugeot 206 1.4 benzin -00

Shitet nga: Mandi 01 Tet 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR   2 599 EUR

Komuna: Gjirokastër
Shes Peugeot 206 e vitit 2000 benzin 1.4 ajer i kondicionuar me sherbime origjinale ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike dhe goma ne gjendje te mire pune . Me dokumenta te rregullta per jashte dhe brenda vendit . Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim